Skip to content Skip to footer

Standy jednostronne wewnętrzne

Nawet w dobie cyfryzacji tradycyjne standy reklamowe są bardzo popularną i skuteczną formą promocji. Przyciągające wzrok materiały drukowane skupiają klientów, widzów, pacjentów czy gości.

Dlaczego standy jednostronne wewnętrzne są nadal popularne?

Odpowiedź jest bardzo prosta. Standy tego typu można bardzo łatwo rozstawić, przestawić bądź złożyć w zależności od potrzeby i okoliczności. I tak dla przykładu products takie, jak standy o charakterze okazjonalnym, świąteczne, związane z premierą filmu czy promujące jakieś zdarzenie, po spełnieniu swojego zadania mogą być szybko złożone, a na ich miejsce może stanąć kolejny produkt reklamowy. Prezentacja przy pomocy standów wewnętrznych jest wyrazista i elastyczna.

Nie tylko reklama

Standy https://brooklyn.pl/products/jednostronne-wewnetrzne/ oferują bardzo duży wybór stojaków i standów wewnętrznych. W sporej części produkty te mają charakter reklamowy i informacyjny, dzięki czemu mogą znaleźć swoje zastosowanie na targach, w kinach czy w poczekalni przed gabinetem dentysty. Dużą grupę standów stanowią te, które z powodzeniem można wykorzystać na eventach, w gronie przyjaciół i w czasie imprez rodzinnych. Loterie, koła fortuny, ścianki z nadrukiem stanowiące tło dla wspaniałych fotografii, humorystyczne standy monidła, cieszą się dużym uznaniem użytkowników.

Stand edukacyjny i z myślą o najmłodszych?

W całej różnorodności standów jednostronnych-wewnętrznych, jakie znajdziemy w ofercie broklyn.pl wyróżniają się standy magnetyczne, których można wykorzystać jako standy reklamowe, ale także takie o charakterze edukacyjnym i poznawczym. Stojaki magnetyczne w kształcie ulubionych postaci z bajek i kreskówek czy magnetycznej mapy mogą być nie tylko fajną zabawą, ale także pełnić funkcję poznawczą i edukacyjną. Tego typu standy mogą znaleźć się w przedszkolach, salach zabaw, na oddziałach szpitali dziecięcych.