Skip to content Skip to footer

Prezenty w formie przeżyć

Trudno kupić komuś prezent w postaci jakiegoś przedmiotu, jeżeli dana osoba ma wszystko lub przynajmniej tak deklaruje. W takiej sytuacji można jednak wykorzystać pomysł podarunku będącego rodzajem przeżycia, które na długo zostanie w pamięci.

Wycieczka za granicę lub w kraju

Jeden z pomysłów na prezent urodzinowy dla teścia to wycieczka wraz z teściową. Nie musi to być daleka podróż, szczególnie jeżeli ograniczają nas finanse czy też zdrowie teściów nie pozwala na dalekie wojaże. Jest wiele pięknych miejsc w kraju do zwiedzenia, na przykład Kraków, Wrocław, Kazimierz czy któreś z miast na Mazurach. Jeżeli jest taka możliwość wycieczka może być zagraniczna.

Warto wybrać któryś z krajów Europy, na przykład Hiszpanię. Podróż nie trwa długo i klimat też jest zbliżony do naszego. Dla starszych teściów będzie to idealna wyprawa z elementami zwiedzania, wypoczywania w hotelu nad basenem czy próbowania nowych przysmaków. Nie musi być to długi wyjazd, by ucieszył teścia. Wystarczy tak naprawdę weekend wypoczynku.

Relaks dla duszy i ciała

Inny sposób na oryginalny prezent urodzinowy dla teścia to kupon na masaż relaksacyjny lub zdrowotny. Ludzie w różnym wieku skarżą się na dolegliwości bólowe związane ze stresem czy też pracą przed komputerem. Seria masaży na przykład przy użyciu pachnących olejków, może posłużyć zarówno lepszemu samopoczuciu jak i rozluźnieniu.

Jeżeli teść jest osobą otwartą na nowości, to można także zaproponować bardziej awangardowe rozrywki jak masaż gorącą czekoladą czy kamieniami. Oczywiście prezent będzie piękniejszy jeżeli panu będzie mogła towarzyszyć jego żona. Takie prezenty urodzinowe dla teścia nieraz są bardziej przydatne niż jakiekolwiek przedmioty, które mógłby dostać.

Coś dla odważnych

Jeżeli teść jest dość młodą, zdrową i sprawna osobą, można się pokusić o coś naprawdę oryginalnego, jak na przykład lot balonem, połączony z podniebnym zwiedzaniem czy też przejazd przez miasto samochodem sportowym. Takie prezenty urodzinowe dla teścia można wykupić na popularnych portalach z zakupami grupowymi.

Oprócz wymienionych rozrywek można także uwzględnić lot samolotem czy też sesję w wirtualnej rzeczywistości. Dla osób w średnim wieku będzie to wielką przygodą.

Prezent urodzinowy dla teścia znajdziesz w ofercie Bengraversky.com