Skip to content Skip to footer

Torby papierowe z nadrukiem dobrym sposobem na reklamę

Opakowania plastikowe z polietylenu coraz częściej zostają zastępowane opakowaniami papierowymi. Dotyczy to zarówno naczyń jednorazowych jak kubki, talerze, ale także pakowania towarów. Zamiast do foliowej reklamówki, sprzedawca pakuje zakupy do papierowej torby z nadrukiem.

Dlaczego papier?

Opakowania papierowe są zdecydowanie korzystniejsze dla środowiska, można poddać je recyklingowi i wykorzystać wiele razy. Czas rozkładu papieru wynosi kilka miesięcy, natomiast reklamówki foliowej kilkaset lat.Współcześnie produkowany papier może być woskowany a torebki papierowe z nadrukiem laminowane. Takie zabezpieczenie powoduje, że opakowania papierowe są trwalsze i odporne na przemakanie.

Zapakowaną w papier wędlinę nie tylko spokojnie doniesiemy do domu, ale także możemy w papierze przetrzymywać w lodówce. Papier w przeciwieństwie do foli, nie wchodzi w reakcje z żywnością.

Zastosowanie papieru z nadrukiem

Torby i torebki papierowe z nadrukiem to doskonały sposób na reklamę firmy. Coraz więcej firm reklamowych oferuje różnego rodzaju torby z nadrukiem. Większe lub mniejsze można wykorzystać do pakowania zakupów. Torebki o specjalnych kształtach doskonale nadają się do serwowania frytek, burgerów lub innych dań na wynos.

Torby papierowe z nadrukiem prezentują się znacznie bardziej elegancko niż reklamówki foliowe i szczególnie cenione są przez osoby młode. W ten sposób mogą zamanifestować swoje proekologiczne nastawienie. Torby wykonane z papieru o większej gramaturze są tak samo odporne jak reklamówki i można wykorzystywać je wiele razy. Po złożeniu wzdłuż zagięć bez problemu można schować je w torebce lub plecaku i zawsze mieć pod ręką.

Tanie torby papierowe są doskonałym nośnikiem reklamy firmy. Za ich pomocą można promować logo firmy lub konkretne produkty i usługi. Dzięki nadrukom na torbach papierowych reklama dociera do wielu osób. Elegancka torba z ciekawym nadrukiem zawsze zostanie zauważona przez innych przechodniów.

Tanie torby papierowe można wykorzystać także podczas różnego rodzaju eventów i targów branżowych. Różnego rodzaju gadżety reklamowe jak prospekty, katalogi, ulotki zapakowane w torbę z nadrukiem skutecznie będą budowały imag firmy jako firmy o zrównoważonym rozwoju i realizującej działania proekologiczne.

Torby papierowe z nadrukiem klienci wykorzystują wielokrotnie, co sprawia że reklama firmy ma szerszy zasięg i jej koszty się obniżają.