Skip to content Skip to footer

Jak wybrać podkład?

Odpowiednio dobrany podkład stanowi doskonałą bazę dla makijażu. W zależności od tego jakie ma się potrzeby może idealnie zakrywać wszelkie niedoskonałości, lub sprawić, że skóra wygląda na bardzo rozświetloną. Co trzeba wiedzieć przed zakupem podkładu i w jaki sposób najlepiej go nakładać?

Podstawowe informacje

Na rynku dostępne są podkłady Eveline o różnych właściwościach. Nie każdy z nich sprawdzi się u każdej kobiety, dlatego też produkt musi być wybierany bardzo starannie. W zależności od tego, jaką ma się cerę, sprawdzi się inny produkt.

Panie mające skórę suchą nie powinny decydować się na produkty dla skóry tłustej, ponieważ będą one niepotrzebnie obciążać skórę, na której wkrótce pojawią się niedoskonałości. W przypadku kobiet ze skórą tłustą nie sprawdzą się natomiast delikatne podkłady dedykowane innym typom cery.

Podkłady kryjące

Kryjące podkłady Eveline są przeznaczone przede wszystkim dla osób mających duży problem z niedoskonałościami. Panie posiadające taką cerę powinny stawiać na produkty gęste, które zapewniają duże krycie.

Po kryjący podkład Eveline warto sięgnąć także na wielkie wyjście. W takim przypadku liczy się wyrównanie kolorytu skóry oraz trwałość produktu. Poprawnie zaaplikowany i dobrze utrwalony fluid utrzyma się na twarzy przez całą noc, ponadto będzie świetnie się prezentował na zdjęciach co również jest istotne podczas wesela czy całonocnego balu.

Poprawna aplikacja produktu

Nałożenie nawet najlepszego podkładu Eveline w nieodpowiedni sposób sprawi, że skóra nie będzie wyglądać dobrze. Warto zdawać sobie sprawę, że kluczem do świetnego wyglądu makijażu jest odpowiednia pielęgnacja cery. Konieczne jest dokładne oczyszczenie skóry, a następnie nawilżenie jej dobrym jakościowo kremem.

Na tak przygotowaną skórę można zacząć nakładać podkład Eveline. Przydatnym narzędziem jest gąbeczka do makijażu. Najpierw należy ją zwilżyć i dokładnie odcisnąć wodę, następnie można przejść do aplikacji produktu. Dobrze nałożyć produkt punktowo na twarz, a następnie delikatnie wklepać go gąbeczką. Należy to powtarzać aż do momentu uzyskania pożądanego efektu czyli równomiernego rozłożenia produktu. Kolejnym krokiem jest przypudrowanie podkładu, a następnie aplikacja kolejnych produktów do makijażu.

Podkłady eveline znajdziesz w ofercie Kosmetykizameryki.pl