Skip to content Skip to footer

Zamykanie naczynek lasem w Katowicach

Każdy z nas marzy o nieskazitelnej cerze. Niestety, wiele osób boryka się z rozszerzonymi naczynkami. Problem ten nasila się zimą (podczas mrozów) oraz latem (podczas słońca i wysokich temperatur). Na szczęście nowoczesna medycyna pozwala na pozbycie się tego problemu.

Rozszerzone naczynka – nie bagatelizuj problemu

Mogłoby się wydawać, że jest to wyłącznie problem estetyczny. Nic bardziej mylnego. Często rozszerzone naczynka zwiastują pojawienie się trądziku różowatego, a nawet problemów z układem krążenia człowieka.

Często tzw. pajączki tworzą sieć na twarzy i innych częściach ciała. Zazwyczaj pojawiają się pod oczami, na policzkach, a nawet na płatkach nosa. Nogi, plecy, dekolt to także miejsca, w których mogą się pojawiać ich całe skupiska.

Przyczyny

Powodów pękania naczynek jest wiele. Mogą mieć one podłoże hormonalne, krążeniowe. Czynniki zewnętrzne, jak temperatura powietrza, mróz, wiatr. Na kruchość ma także wpływ zła dieta (za dużo słodyczy, kolorowych i gazowanych napojów, a także tłustych potraw i alkohol).

Stres, wysiłek fizyczny, korzystanie z saun i zbyt mocnych kosmetyków także mogą przyczynić się do pękania.

Zamykanie naczynek Katowice

Na szczęście istnieją metody na pozbycie się popękanych naczynek. Jednym z nich jest właśnie zamknięcie naczynek laserem w Katowicach. Laser emituje wiązkę światła i dzięki temu naczynka się zrastają. Zamykanie naczynek laserem jest najskuteczniejszą metodą, żeby się ich pozbyć.

Za pomocą laserowego zamykania naczynek w Katowicach możesz pozbyć się nieestetycznych czerwonych żyłek. Zazwyczaj zaleca się serię zabiegów, chyba że ktoś chce zamknąć jedno naczynko – to jeden zabieg spokojnie sobie z nim poradzi. Cały zabieg trwa bardzo krótko i nie trzeba się do niego specjalnie przygotowywać. Niektóre urządzenia posiadają specjalny system chłodzenia, a więc zabieg nie wymaga znieczulenia i jest bezbolesny. W Katowicach można szybko i bezpiecznie zamknąć naczynka.