Skip to content Skip to footer

Wypełnienia zmarszczek kwasem hialuronowym

Kliniki i gabinety kosmetyczne, wykonujące zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, wyrastają niczym grzyby po deszczu praktycznie w każdym mieście w Polsce. Nie jest to jedynie efekt narzuconej z zagranicy mody a zwyczajny popyt wśród Polek i Polaków. Jakie zabiegi cieszą się największą popularnością? Oczywiście te z wykorzystaniem kwasu hialuronowego.

Kwas hialuronowy Katowice

Kwas hialuronowy to organiczny związek chemiczny z grupy glikozoaminoglikanów, czyli polisacharydów. Występuje on we wszystkich organizmach żywych i u każdego mają identyczną budowę chemiczną. Jego główną właściwością w zakresie medycyny estetycznej jest perfekcyjne wiązanie wody w skórze właściwej.
Kwas hialuronowy występuje w trzech formach: usieciowanej (najbardziej odpornej na rozbicie), częściowo usieciowanej (do delikatnego wypełnienia) i nieusieciowanej (posiadającej bardzo wysokie właściwości nawilżające).

Kwas hialuronowy Katowice – ostrzykiwanie twarzy kwasem hialuronowym

W specjalistycznej klinice medycyny estetycznej w Katowicach – Say Wow – największym powodzeniem cieszą się zabieg, którym jest ostrzykiwanie twarzy kwasem hialuronowym. Osoby poddające się takiemu zabiegowi to nie tylko kobiety w wieku co najmniej czterdziestu lat ale i osoby młodsze oraz mężczyźni.

Ostrzykiwanie twarzy kwasem hialuronowym stosuje się dla ogólnej poprawy kondycji skóry lub by przywrócić jej blask i sprężystość.
Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym Katowice to sposób na przedłużenie młodości. Zmarszczki mimiczne, bruzdy nosowo-wargowe, kurze łapki – wszystko to spędza sen z oczu niejednej dorosłej osobie. Na szczęście w Say Wow można pozbyć się tego problemu niemal w mgnieniu oka.

W katowickiej klinice zabieg wypełnienia zmarszczek kwasem hialuronowym odbywa się w znieczuleniu miejscowym. Pacjenci więc nie odczuwają zbyt wielkiego dyskomfortu i jeszcze bardziej doceniają późniejszy efekt. Jednak co najważniejsze, zabieg wykonywany jest przez lekarza specjalistę a nie jedynie przeszkoloną kosmetyczkę. Wszystko jest bezpieczne i profesjonalne.

Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym Katowice trwa od trzydziestu do sześćdziesięciu minut. Efekt takiego zabiegu widoczny jest natychmiast. Zmarszczki znikają, poprawia się nawilżenie i sprężystość skóry a cera nabiera promiennego wyglądu. Dla takiego rezultatu warto jest poświęcić kilkanaście minut. Zwłaszcza, że efekt utrzymuje się nawet do ośmiu miesięcy! Koszt zabiegu oscyluje w granicach od 900,00 PLN do 2200,00 PLN – w zależności od ostrzykiwanego miejsca.