Skip to content Skip to footer

Wyjątkowy Sandomierz

Sandomierz na mapie Polski to wyjątkowe miejsce. Nie bez powodu Grill Solo jest właśnie usytuowane tutaj. Miasto nie bez powodu przyciąga bardzo wielu turystów. Każdego roku jest ich coraz więcej. Nie tylko Sandomierz, ale również okolica jest bardzo atrakcyjna turystycznie. Bardzo serdecznie polecamy to miejsce na wypoczynek samemu i z rodziną.

Dlaczego warto przyjechać do Sandomierza?

Spróbujemy Państwa przekonać, że do Sandomierza warto przyjechać przynajmniej raz w życiu. Tych, którzy już tu byli nie trzeba przekonywać. Zobaczyli już jak wyjątkowym miastem, choć niewielkim jest Sandomierz. Turyści wybierają to miasto na wypoczynek ze względu na spokój jaki tutaj panuje i przyrodę, która sprawia, że odpoczywamy od codziennego pośpiechu. Miasto znajduje się na wielu wzgórzach, z których rozciąga się niesamowity widok na panoramę, góry, lasy, rzeki.

Aktywności jakie można wybrać w Sandomierzu są różnorodne. Wędrownicy znajdą tu bardzo dużo ścieżek, które doprowadzą do wielu, niezwykłych miejsc. Góry Pieprzowe zaraz obok Sandomierza to wędrówka dla wprawionych, ale też nie bardzo wymagająca góra. Rowerzyści przybędą tutaj dla wielu mocno rozwiniętych ścieżek rowerowych.

Noclegi w Grill Solo

Grill Solo znajduje się bardzo blisko wielu miejsc turystycznych w Sandomierzu. Można z łatwością dotrzeć od nas na piechotę czy na rowerze tam, gdzie tylko Państwo chcą. Na pewno podpowiemy gdzie warto się wybrać, jakie atrakcje są dostępne w mieście. Szczególnie sezon letni jest atrakcyjny dla turystów, ale zimą Sandomierz jest również piękny, a wiosną cudownie rozkwita.

Posiadamy pokoje 1,2,3, 4-osobowe z łazienką. Wygodnie urządzone, ciepłe, klimatyczne wnętrza z wszystkim, czego potrzeba każdemu turyście to główne cechy Grill Solo. Zachęcamy również rodzinną atmosferą, a także gościnnością. Więcej informacji o nas znajduje się na stronie: https://grillsolo.pl.

Restauracja Grill Solo

Oprócz wygodnych pokojów w Grill Solo mamy również świetną restaurację, w której przygotowujemy i serwujemy pyszne posiłki, które już zostały pochwalone wiele razy. Urządzamy wspaniałe imprezy okolicznościowe i cieszymy się, że goście chcą świętować właśnie z nami.

W każdym sezonie zapraszamy do naszej restauracji na pyszne śniadania, a także obiady i kolacje. W zimie zapraszamy do nas na rodzinne święta oraz Sylwestra. Wesele czy chrzciny w Grill Solo są urządzane z dbałością o każdy szczegół. Zapraszamy na naszą stronę internetową: grillsolo.pl/. Zapraszamy do Sandomierza na wysokiej jakości wypoczynek.