Skip to content Skip to footer

L’imperatrice 3 od D&G – fantastyczny zapach dla nowoczesnej kobiety

Perfumy Dolce & Gabbana to zawsze fantastyczny pomysł dla każdej kobiety. Warto zacząć dzień od niepowtarzalnego zapachu, który ubierze kobietę w odpowiedni nastrój na cały, długi dzień pełen wyzwań.

L imperatrice 3 – doskonały wybór każdego dnia

Zapach Dolce & Gabbana został wypuszczony na rynek w 2009 roku, a jego twarzą została charyzmatyczna i pewna siebie Naomi Campbell. Perfumy L’imperatice 3 wchodzą w skład wyjątkowej kolekcji słynnego duetu, który nazwano Anthology. Para projektantów świetnie poradziła sobie z kompozycją niezwykłych nut zapachowych, które powinny podkreślać niezwykły charakter kobiety niezależnej i wyemancypowanej, która nie boi się sięgać wyżej i dalej oraz spełniać swoje marzenia.

L imperatice 3 – wyrafinowany zapach dla wyrafinowanej kobiety

Nowoczesne nuty zapachowe schowane we flakonie perfum mają za zadanie podkreślić kobiecą siłę, indywidualizm oraz charyzmę. Ponadto perfumy mają również doskonale ubierać kobietę w taki sposób, aby czuła się ona doskonale we własnej skórze, miała poczucie własnej wartości i wewnętrznego piękna. Delikatne i bardzo romantyczne nuty zapachowe przeplatają się tutaj z mocnymi akcentami, dzięki czemu cała kompozycja jest niezwykle świeża i świetnie się nosi.

Cytrusowe kiwi, orzeźwiający arbuz oraz piękny rabarbar fantastycznie się ze sobą łączą tworząc niezapomnianą mieszankę romantycznych aromatów. Wyrazisty, różowy pieprz świetnie przeplata się ze słodkim melonem i wyrazistym jaśminem podkreślając zarówno kwiatowe jak i owocowe nuty zapachowe. Do tego projektanci dodali jeszcze jeden, ciekawy akcent aromatyczny w postaci drzewa sandałowego oraz piżma, które świetnie dopełniają całości. Perfumy dzięki temu stały się bardziej wyrafinowane i eleganckie, ale nie tracą na swojej zmysłowości, naturalności i świeżości.

L imperatrice 3 od D&G to idealny sposób na fantastyczny nastrój przez cały dzień

Piękny i naprawdę wyjątkowy zapach od słynnego duetu Dolce & Gabbana to prawdziwy strzał w dziesiątkę. Perfumy doskonale podkreślają indywidualny styl i charakter kobiety sprawiając, że staje się ona pewniejsza siebie i nie boi się stawiać czoło kolejnym wyzwaniom. Kobieta D&G to osoba pełna naturalnego czaru i niezwykłego, wewnętrznego blasku, która jednocześnie jest osobą bardzo elegancką i wyrafinowaną. L’imperatrice 3 podkreśla w kobiecie jej najlepsze cechy oraz sprawia, że czuje się ona doskonale we własnej skórze. Życie to film dlatego należy zachowywać się jak prawdziwa gwiazda i zagrać w nim rolę swego życia.