Skip to content Skip to footer

W jakie lakiery do paznokci warto inwestować?

Dobrze pomalowane paznokcie mogą stanowić przepiękne uzupełnienie modnej kreacji, zastąpić dodatki, a nawet podkreślić charakter kobiety. Niestety działa to również w drugą stronę – niektóre panie rezygnują z kolorów i wzorków ze względu na obawę przed nieestetycznym odchodzeniem lakieru i konieczność częstych wizyt u kosmetyczki. Jak zatem wybrać trwały lakier do paznokci?

TRWAŁY MANICURE U SPECJALISTY

Jeśli chcesz mieć pewność, że twój manicure będzie ci służył przez kilka tygodni, możesz powierzyć swoje dłonie specjalistce w salonie kosmetycznym. Pamiętaj, aby uważnie wybierać gabinet, sprawdź opinie poprzednich klientek i markę produktów, których się w nim używa. Specjalistki wykorzystują tylko trwałe lakiery do paznokci, niezależnie od rodzaju manicure. Dodatkowo w salonie zawsze czeka na ciebie szeroki wybór wzorów i dodatków, a kolory lakierów do paznokci zawrócą ci w głowie. Wiadomo, że w domowej kolekcji nigdy nie zgromadzimy tylu buteleczek, gdyż straciłyby datę przydatności przed zużyciem.

JAKIE LAKIERY DO MALOWANIA PAZNOKCI W DOMU?

Oczywiście nie każda kobieta ma czas i chęć na regularne wizyty u kosmetyczki. Alternatywą może okazać się inwestycja w trwałe lakiery do paznokci i malowanie nimi w domowym zaciszu. Przede wszystkim należy zdecydować, czy malować będziemy zwykłymi lakierami czy hybrydowymi. Oczywiście hybrydy dają więcej możliwości w łatwym zdobieniu i uchodzą za trwalsze, jednak, aby zacząć ich używać, należy skompletować cały zestaw i zainwestować sporą kwotę już na starcie przygody z domowym manicure. Obydwie opcje oferują różnorodne kolory lakierów do paznokci, natomiast zwykłe lakiery są zdecydowanie tańsze, przez co będziesz mogła pozwolić sobie na dużo większą kolekcję. Z pewnością warto spróbować najpierw hybryd u kosmetyczki albo koleżanki, aby upewnić się, czy jest to rozwiązanie dla ciebie.

CIEKAWA ALTERNATYWA – HYBRYDY BEZ LAMPY

Trwały lakier do paznokci, niewymagający utwardzania pod specjalną lampą, brzmi jak idealne rozwiązanie i kompromis pomiędzy trwałością a czasem malowania. Na szczęście w dzisiejszych czasach rynek oferuje nam wiele wspaniałych udogodnień i takie lakiery hybrydowe podbijają już sklepy i cieszą się coraz większą popularnością.

Jak widać opcji jest naprawdę wiele, a lakiery w dzisiejszych czasach są bezpieczne i coraz trwalsze. Warto więc zadbać o swoje paznokcie i codziennie cieszyć się pięknymi kolorami i wzorami.