Skip to content Skip to footer

Powiększanie ust metodą wstrzykiwania kwasu hialuronowego

Medycyna estetyczna na dobre wkroczyła w nasze życie i wpisała się w szereg zabiegów poprawiających urodę – korekta uszu, powiększenie ust czy wygładzanie zmarszczek są tak powszechne, że decyduje się na nie coraz więcej osób. Zabiegi w klinice medycyny estetycznej cieszą się zasłużoną rekomendacją.

Wypełnianie czerwieni wargowej, czyli powiększanie ust

Ludzie różnią się od siebie figurą, kształtem twarzy, kolorem włosów czy charakterem, lecz najbardziej te różnice widać na twarzy; wąskie oczy czy cienki, prawie niewidoczny zarys ust może być mankamentem zwracającym uwagę. Dlatego, by zaradzić tym niedoskonałościom, powstał dział medycyny, zwany medycyną estetyczną, której celem jest poprawa urody i poprawę akceptacji własnego wyglądu.Najpopularniejszym i zarazem najmniej inwazyjnym zabiegiem jest powiększanie ust metodą wstrzykiwania w czerwień wargową kwasu hialuronowego. Jest to zabieg prawie bezbolesny, ponieważ substancja, która jest wstrzykiwana, zawiera środek znieczulający. Co więcej, miejsca nakłuć zabezpieczane są kremem znieczulającym, co pozwala uniknąć pewnego dyskomfortu podczas zabiegu.

Kwas hialuronowy, co to jest

Jest to naturalna substancja występująca w organizmie człowieka, odpowiadająca za napięcie skóry, odpowiednio dobre jej nawilżenie i świeży wygląd.Jego działanie, w zależności od ilości wstrzykniętego preparatu oraz wielkości obszaru zabiegu wynosi od sześciu do dwunastu miesięcy. Po tym czasie kwas hialuronowy zostaje wchłonięty przez organizm.

Umówienie wizyty w klinice medycyny estetycznej

Na zabieg można umówić się do kliniki medycyny estetycznej, której gabinety można znaleźć w wielu miastach kraju, jak i za granicą. Najłatwiejszym sposobem na umówienie wizyty jest odwiedzenie strony internetowej kliniki i wypełnienie formularza. Przykładowy adres kliniki można znaleźć, klikając w link: https://saywowclinic.pl/powiekszanie-ust/.