Skip to content Skip to footer

Pojemniki sztaplowalne Euro: cechy i zastosowanie

Plastikowe pojemniki sztaplowalne Euro wyprodukowane przez cenioną firmę Schoeller Allibert charakteryzują się najwyższą jakością oraz szerokim zastosowaniem. Ich popularność nieustannie wzrasta, dlatego też można spotkać się z nimi w wielu branżach.

Gdzie stosuje się pojemniki sztaplowane Euro?

Przede wszystkim pojemniki sztaplowane Euro stosuje się w różnego rodzaju branżach, w przemyśle oraz w firmach, w których segregacja dokumentów i innych przedmiotów odgrywa bardzo ważną rolę.

Pojemniki są produkowane z najwyższej jakości materiałów pierwotnych, które są specjalnie dostosowane do zastosowań przemysłowych. Warto wspomnieć, że produkty tego typu charakteryzują się wytrzymałością i wielofunkcyjnością. Można je spotkać w niemalże wszystkich sektorach przemysłu – w obsłudze, magazynowaniu wewnętrznym poprzez produkcję aż po transport oraz dystrybucję, a także działania logistyczne.

Zalety pojemników sztaplowanych

Pojemniki sztaplowane Euro są w głównej mierze wygodne oraz praktyczne. Co ważne, są przeznaczone do wielokrotnego użytku i doskonale nadają się do transportów. Warto nadmienić także, że pojemniki tego typu są skonstruowane w taki sposób, aby można było je układać oraz przewozić razem z paletami plastikowymi. Pojemniki Euro są odporne na wszelkie kwasy i zasady, a także można w nich transportować przedmioty w warunkach ekstremalnych, to jest w wysokich temperaturach, od -40 do 100 stopni Celsjusza.

Pojemniki ponadto posiadają wewnętrzne przegrody i separatory pozwalające na komfortowe i bezproblemowe segregowanie towarów i dokumentów.

Dlaczego warto wybrać pojemniki Euro od marki Schoeller Allibert?

Pojemniki sztaplowane Euro warto wybrać przede wszystkim na ich wymiary. Posiadają one wymiary, które dokładnie odpowiadają wymiarom europalet. Pozwalają one zatem na oszczędność kosztów zarówno związanych z transportem, jak i oszczędnością przestrzeni magazynowej.

Pojemniki od marki Schoeller Allibert dodatkowo są dostępne w kilku rozmiarach oraz różnych kolorach. Można je zatem doskonale dopasować do swoich potrzeb i możliwości.

Z całą pewnością Pojemniki sztaplowalne Euro, wyprodukowane przez firmę Schoeller Allibert, będą służyć w firmach i przemyśle przez długi czas. Z ich pomocą można bez większych problemów transportować różnego rodzaju przedmioty i towary, a także przechowywać najpotrzebniejsze dokumenty – nie tylko w biurach, ale również i w archiwach.