Skip to content Skip to footer

Paznokcie a moda

Moda zmienia się w zależności od sezonu i wielu innych czynników, są jednak takie kolory i fasony, które pozostają w modzie zawsze. Tyle o ubraniach. Zdobienie paznokci zaczęło być modne tak naprawdę całkiem niedawno. Tutaj moda zmienia się często.

Jak cię widzą, tak cię piszą

Zazwyczaj od kobiety wymaga się tego, aby miała ładne i zadbane dłonie. Kobiety są świadome takich wymagań stawianych przez społeczeństwo. Nie każda kobieta maluje paznokcie u kosmetyczki albo wykonuje zabiegi, które dają efekt na kilka tygodni, to znaczy, że paznokcie są pomalowane i utwardzone na długo. Jak cię widzą tak cię piszą. Posiadanie zadbanych paznokci w wielu zawodach jest wręcz pożądane. To wszystkie zawody, gdzie występuje kontakt z klientem. Jednak tu obowiązuje często dress code, który uniemożliwia malowanie paznokci na szalone kolory. Można jedynie pomalować je lakierem bezbarwnym. Na pewno nie można postępować wbrew woli przełożonego i wbrew regulaminowi.

Mocniejsze bicie serca

Jakie są modne kolory paznokci w tym sezonie? Według różnych źródeł jest to jaskrawa zieleń i pełna energii fuksja. To chyba nawiązanie do trendów związanych z ekologią. Zieleń, ekologia, środowisko naturalne, natura. W modzie są też kolory ziemi, zresztą nie pierwszy raz. Beże i brązy są dosyć neutralne i świetnie pasują do wielu ubrań i zestawień kolorystycznych. U niektórych projektantów pojawia się także czerwień, ponadczasowa, krzykliwa, ale i romantyczna, która sprawia, że mężczyznom na widok tych paznokci mocniej bije serce. Każda kobieta uwielbia dobrze wyglądać i wiedzieć co w trawie piszczy, także jeśli chodzi o malowanie i zdobienie paznokci. Dobrze jest być na czasie z magazynami o takich trendach.

Co w modzie piszczy

Modne kolory paznokci to też kolory dobrane indywidualnie do każdej kobiety. Najmodniejsze kolory paznokci czyli zieleń i czerwień sprawiają, że taki kolor lakieru będzie chciała posiadać każda kobieta. Modny kolor paznokci to też beż czy brąz, pasujący idealnie na służbowe wyjścia. Najmodniejsze kolory paznokci w obecnym sezonie sprawiają, że panie wyglądają jakby miały mnóstwo energii i utożsamiały się z ekologią i środowiskiem naturalnym. Modny kolor paznokci każda pani musi dobrać samodzielnie lub z pomocą stylistki.