Skip to content Skip to footer

Coś dla działkowców

Ci, co uwielbiają spędzać czas na działce z dala od zgiełku i hałasu – szczególnie cenią sobie naturę, prostotę oraz powolny tryb życia. Do takich osób skierowane są domki na działkę, które idealnie sprawdzą się zarówno do weekendowego przebywania na działce, jak i podczas letnich, dłuższych wypadów. Takie domki powinny jednak spełniać określone właściwości. Jakie? Podpowiadamy poniżej.

1. Szeroki wybór

U producentów tego rodzaju domków oraz w internecie, można znaleźć wiele modeli domków na działkę, które kuszą nowoczesnych wyglądem, ciekawym designem oraz atrakcyjną ceną. Wielu producentów zapewnia również, iż ich domki na dziełkę sprawdzą się zarówno podczas kilkugodzinnych odwiedzin, jak i w przypadku, gdy byśmy chcieli w nim zanocować. Dodatkowo, znajduje się w nich wiele miejsca, więc bez problemu można go potraktować jako składzik asortymentu niezbędnego na działce. Co ciekawe, wiele takich domków można samodzielnie złożyć – wystarczy dobry sprzęt i dokładne zapoznanie się z instrukcją.

2. Domki na dziełkę

Domki na działkę zazwyczaj powinny wykonane być wedle wytycznych, które znajdziemy np. w regulaminie takich ogródkach działkowych. Najczęściej jednak klienci decydują się na proste, minimalistyczne i małe domki np. o wymiarach: 4,0 m x 3,0 m, który jak najbardziej wystarczy, jeśli planujemy go postawić na działce lub także można go usytuować w swoim ogrodzie. Jest to domek solidny i trwały, dlatego też nie straszne mu żadne warunki atmosferyczne – w niezmienionym stanie przetrwa nie jedna zimą oraz nie jedno gorące lato.

3. Ile kosztują takie domki na dziełkę?

Dobry domek o wskazanych wyżej wymiarach, wykonany z solidnego drzewa kształtuje się cenowo na poziomie od około 6000 zł do nawet 15000 zł. Oczywiście cena ostateczna zależy od konkretnego modelu, jego rozmiarów, funkcji zastosowanych w jego wnętrzu oraz od producenta. Warto również sprawdzić, czy zakupiony przez nas domek wymaga np. wylewki, którą należy zastosować w miejscu jego usadowienia.

Jak wynika z powyższego, warto postawić taki niewielki domek na swojej działce. Jest niezwykle praktyczny i funkcjonalny. Ponadto, jest nowoczesny, świetnie się prezentuje. Spokojnie w weekend może wypocząć w nim kilka osób.

Domki na działkę dostępne są w ofercie Megiw