Skip to content Skip to footer

Co warto wiedzieć na temat firmy Union w Katowicach?

Katowice to miasto rozwijające się pod względem biznesowym. Co jakiś czas swoje firmy i oddziały otwierają tutaj znane w całym świecie korporacje. Sami Ślązacy to również aktywni ludzie, biorący zawodowe sprawy w swoje ręce. Powstaje tam zatem sporo nowych niedużych firm i działalności gospodarczych, które poszukują zewnętrznego wsparcia specjalistów z branży księgowości.

Firma Union w Katowicach

Firma Union to jedna z największych i najdłużej działających firm na rynku katowickim, która zajmuje się szeroko pojętą księgowością, również księgowością związaną z projektami unijnymi, a także wsparciem szkoleniowy dla osób pracujących w tej branży. Firma funkcjonuje z powodzeniem już od 2003 roku, a jej trzon tworzą merytorycznie pracownicy z długoletnim doświadczeniem, ale też ludzie młodzi dopiero wkraczający na ścieżkę kariery. Więcej na temat firmy można znaleźć pod adresem internetowym http://www.union.katowice.pl.

Działalność firmy Union w obszarze projektów unijnych

Jeden z działów firmy Union to obszar funkcjonowania w projektach unijnych. Firma Union przez lata zdobyła ogromne doświadczenie na tym polu, zarówno jako partner dużych instytucji organizujących projekty unijne w województwie, jak też samodzielny organizator projektów. Teraz pracownicy firmy Union, o której więcej można poczytać na wspomnianej wcześniej stronie internetowej http://www.union.katowice.pl, chcą dzielić się tą bogatą wiedząna organizowanych szkoleniach. Pracujący w obszarze projektów unijnych jako księgowa czy księgowy, ma się ogromną odpowiedzialność za prawidłowe rozliczanie finansów. Chociaż jest to świetnie płatne stanowisko w każdej firmie czy instytucji, wymaga nieustannego podnoszenia wiedzy i analizowania zmieniających się przepisów. Jeżeli uczyć się, to od najlepszych. Oferta szkoleniowa firmy Union w obszarze projektów unijnych to kompletny i świetny program.

Księgowość dla Twojej firmy

Oczywiście pracownicy firmy Union to też aktywni księgowi, osoby zajmujące się rachunkowością i podatkami, prowadzące różnego rodzaju audyty finansowe, posiadający niezbędne kompetencje związane na przykład z pozwoleniami na wykonywanie zawodu nadanymi przez Ministerstwo Finansów. To zatem ludzie do zadań specjalnych, którzy prowadzą księgową zarówno dla dużych instytucji i firm, jak też dla klientów prywatnych, nowych firm i działalności gospodarczych. Każdy może skorzystać z finansowego outsourcingu firmy Union, z przekonaniem, że zostawia finanse w najlepszych rękach. Dzięki temu jego firma nigdy nie będzie miała finansowych problemów podczas różnego rodzaju nadzorów i kontroli.