Męskie koszule – gorące trendy na 2019

producent-koszul-męskich-2

Osobom, które nie śledzą na bieżąco najnowszych tendencji modowych wydaje się niekiedy, że częste fluktuacje stylów dotyczą mody kobiecej, podczas gdy ubiór projektowany dla panów pozostaje bez większych zmian. W rzeczywistości zarówno designerzy, jak i popularne sklepy odzieżowe nie zapominają o ich potrzebach. Jakie koszule założą panowie w 2019?

Wielki powrót lnu

Naturalne materiały już jakiś czas temu doczekały się prawdziwego renesansu na półkach sklepowych, którego kontynuację zobaczymy także w nadchodzącym sezonie. Len jako materiał koszulowy to zdecydowanie dobra wiadomość – wprawdzie nie jest tak intuicyjny przy praniu i prasowaniu, jak włókna syntetyczne, nadrabia za to szeregiem innych zalet.

Każdy producent koszul męskich wie doskonale, o czym mowa. Koszule lniane pozwalają ciału oddychać, są przyjazne dla skóry, dodają również całości stylizacji nieco ponadczasowej elegancji. Odcienie, którymi warto zainteresować się na wiosnę, to tzw. kolory ziemi – od jasnego beżu i kremu, poprzez orzechowe i kawowe brązy, aż po ciemną czekoladę i wreszcie zieleń.

Dżins i krata w nowym wydaniu

Modne wiele lat temu koszule w kratę i dżinsowe, przez długi czas po tym, jak wypadły z obiegu, były używane przez panów głównie przy malowaniu czy na budowie. Na wiosnę i lato 2019 znowu wracają na salony, a przynajmniej do klubów. Bez obaw – współczesne koszule z dżinsu nie mają w sobie nic ze swoich zbyt dużych, bezkształtnych poprzedników.

Jeśli naszą koszulę stworzył producent koszul męskich wysokiej klasy, mamy szansę i na krój dobrze podkreślający sylwetkę, i na cienki, przewiewny materiał. Podobnie rzecz ma się z kratą – w 2019 pojawią się nowe, nietypowe zestawienia kolorystyczne w tego rodzaju koszulach, a czarno-biała lub czerwono-granatowa krata odejdzie w zapomnienie.

Drop tail dla każdej sylwetki

Czym właściwie jest drop tail? W największym skrócie, to angielskie określenie kroju koszul lub t-shirtów, oznaczające, iż dane ubranie posiada tył przedłużony w stosunku do przodu. Tego rodzaju ciuchy bez problemu znajdziemy u producenta koszul męskich w stylu miejskim bądź streetwear.

Koszule z drop tail są coraz chętniej wybierane przez mężczyzn, a w obecnym roku pojawi się ich znacznie więcej na rynku za sprawą trendów, dyktowanych przez wybiegi wielkiej mody. Tego rodzaju koszule bynajmniej nie przypominają damskich tunik, stanowią natomiast wygodne, nowoczesne ciuchy, w wyważony sposób kontrastujące z popularnymi, wąskimi spodniami i sneakersami.

Podziel się z innymi!