Skip to content Skip to footer

Zamów oryginalne kielichy do granity do swojej kawiarni!

Granita jest jednym z ostatnich hitów wśród wakacyjnych deserów. Do jej zaserwowania można wykorzystać także efektownie prezentujące się kielichy!

Deser granita to kapitalna propozycja przeznaczona zarówno dla najmłodszych, jak również dla starszych. Powstaje z syropów i soków z lodem dla uzyskania orzeźwiającej, smakowitej mieszanki. Teraz granita to jeden z hitów w kawiarniach zlokalizowanych w turystycznych miejscowościach!

Jak można zaserwować granitę?

Granitę można zaserwować na wiele sposobów. Można wybrać szklane pucharki, plastikowe kubki czy też papierowe kubeczki do lodów. Najczęściej jednak stosuje się wtedy efektowne kielichy do granity, które posiadają praktyczne pokrywki i słomki. Takie kubki do granity oferowane są w różnych wzorach do wyboru, na przykład:

– palmy
– latarnie
– kwiaty
– superbohaterowie
– statki
– piraci

Do wyboru jest szeroka gama pojemności, które wynoszą najczęściej od 250 ml do 350 ml, ale w sprzedaży możemy znaleźć także kubki do granity o większych pojemnościach, na przykład do 500 ml.

Kubki wyposażane są w szczelne pokrywki oraz w słomki z zatyczkami, dlatego zapobiegają rozlaniu się deseru. Dodatkowo, ich specjalny kształt ze zwężeniem w środku powoduje, że są bardzo łatwe w trzymaniu także przez dzieci. Kolorowe, przyciągające wzrok wzory sprawią, że taki kubek do granity będzie mógł również stać się ciekawą pamiątką! Można korzystać z niego wielokrotnie po umyciu.

Gdzie można kupić kielichy do granity?

Kolorowe kielichy do granity można zakupić w wielu różnych firmach zajmujących się zaopatrzeniem lokali gastronomicznych. Znajdziemy w nich nie tylko takie kubki do granity, ale również innego rodzaju produkty, na przykład kubeczki do lodów czy kubeczki na zimne i gorące napoje, tacki na posiłki.

Koszt związany z zakupem kielichów do granity to najczęściej około 2,20 – 2,50 złotych za sztukę w zależności od wybranego wzoru.

Swoje zamówienie można złożyć również całkowicie przez internet – internetowe hurtownie zaopatrujące gastronomię dostępne są teraz również on-line. Swoje zamówienie można złożyć wtedy podobnie, jak w zwykłych sklepach internetowych. Zamówienie może być dostarczone pod wskazany przez klienta adres.

Podsumowując, jeśli chcesz wyróżnić swoją kawiarnię oferującą deser granita, w takim przypadku nie zapomnij o dokupieniu odpowiednich kubeczków do jej serwowania!