Skip to content Skip to footer

Smart Hub – jak zarządzać grami?

Usługa Smart Hub umożliwia nie tylko przeglądanie zawartości Internetu, ale też ułatwia pobieranie i instalowanie gier. Dzięki narzędziu użytkownik może w prosty sposób wybierać interesujące go pozycje, ewentualnie za nie płacić i łatwo nimi zarządzać. Jak to zrobić?

Różne regiony, różne gry

Smart Media Hub umożliwia łatwe zapisywanie interesujących nas gier. Najciekawsze pozycje są dostępne w oknie głównym programu, aczkolwiek wybór nie ogranicza się wyłącznie do nich.

W usłudze Smart Hub konfiguracja gier jest bardzo prosta. Wystarczy pobrać odpowiednią grę i… rozpocząć zabawę. Warto jednak pamiętać, że lista dostępnych aplikacji uzależniona będzie od dwóch różnych czynników: regionu, w którym aktualnie się znajdujemy i platformy (telewizora) na którym mamy zamiar instalować gry i prowadzić rozgrywkę.

Łatwe zarządzanie

W środowisku smart hub konfiguracja gier nie obejmuje wyłącznie ich instalacji. Możliwe jest również wygodne zarządzanie nimi i to z poziomu pilota, smartfona itd.

Przykładowo wystarczy tylko jedno kliknięcie, by móc szybko zaktualizować poszczególne gry. Po wejściu w odnośnik „Aktualizuj moje gry” możliwe jest szybkie wyszukanie i zainstalowanie aktualnej wersji gry. Z poziomu Smart Media Hub można też w wygodny sposób usuwać poszczególne pozycje lub… zmieniać nicki gracza. Zarządzanie zainstalowanymi grami jest bardzo proste, gdyż ogranicza się wyłącznie do naprowadzenia fokusa w wybrane miejsce i określenia, co chcemy z daną pozycją zrobić.

System oceniania i e-kupony

Aplikacja Smart Hub umożliwia ocenianie poszczególnych gier. Warunek jest prosty – dana gra musi być wcześniej zainstalowana na telewizorze. Dzięki temu ocenianie i konfiguracja gier w Smart Hub będzie o wiele łatwiejsza.

To jednak nie wszystko! System umożliwia również korzystanie z kuponów. W tym celu należy je uprzednio zarejestrować na karcie „Moja Strona”. Dzięki temu Użytkownik może korzystać z atrakcyjnych promocji na wybrane gry i aplikacje, które są dostępne za pośrednictwem internetowego sklepu.

Podsumowanie

Nie ulega wątpliwości, że system Smart Media Hub umożliwia zaawansowane korzystanie z wielu różnych gier. Pozytywnie należy ocenić nie tylko samą możliwość ich uruchomienia, ale też zaawansowane narzędzia ułatwiające zarządzanie nimi, również w kontekście oceny każdej z nich.