Skip to content Skip to footer

Paczka wielkanocna do Niemiec – co w niej nadać

Przygotowania do świąt idą pełną parą, a w tym roku nie spędzicie Wielkanocy razem z bliskimi przebywającymi za zachodnią granicą? Przygotujcie im miłą niespodziankę poprzez wysłanie paczki do Niemiec. Kurier do Niemiec nie zastąpi oczywiście bliskości i możliwości wspólnego spędzenia czasu, ale paczka z pewnością będzie miłym i sympatycznym gestem, który przyniesie mnóstwo radości waszym bliskim. Co spakować do paczki, by bliscy spędzający oddzielnie te ważne i bardzo rodzinne święta poczuli się choć trochę przyjemniej? Podpowiemy wam w tym artykule.

Paczka do Niemiec ze smakołykami świątecznymi

W paczce, którą wysyłacie bliskim nie może zabraknąć najsmaczniejszych, tradycyjnych smakołyków świątecznych. Polska kiełbasa(koniecznie w hermetycznym opakowaniu), czy tradycyjna babka znaleźć powinny się w przesyłce obowiązkowo. Jeśli wasza paczuszka przeznaczona jest również dla dzieci, wówczas nie zapomnijcie zapakować dla nich czekoladowych króliczków, czy jajek z czekolady, z niespodzianką w środku. Zdecydowanie poprawią one im humory!

Drobne podarunki

Kurier do Niemiec, którego będziecie zamawiać, może dostarczyć także waszym bliskim rozmaite drobiazgi, które kojarzą się ze świętami. Świąteczne ozdoby, dekoracje, słowem wszystko to, dzięki czemu wnętrze, czy świąteczny stół nabierze uroczystego charakteru. Warto, by w ten mało świąteczny czas (ze względu na rozszalałą na całym świecie epidemię koronawirusa) wszystko wyglądało jak najbardziej świątecznie. Nie dajmy się zwariować, nie pozwólmy, by dopadły nas czarne myśli i pesymizm. Dlatego pięknie udekorujmy stoły i przekażmy trochę ciepła naszym bliskim, także tym będącym daleko!

Tego nie może zawierać paczka do Niemiec!

Chociaż zasadniczo większość rzeczy może znaleźć się we wnętrzu paczki do niemiec, jednak istnieje kilka towarów, których w obecnej chwili wywozić nie wolno. Dlatego też warto uważnie przeczytać listę produktów, które znajdują się na takiej liście. Przede wszystkim są to rozmaite leki, czy środki medyczne, ale i środki do dezynfekcji i odkażania. Dlatego też, lepiej nie przesyłać ich swoim bliskim, by nie narazić się na nieprzyjemne konsekwencje, w tym na sankcje karne. Wysłana nawet w dobrej wierze paczka, mogłaby nie dotrzeć do adresata, a jej założeniem jest przecież sprawienie odrobiny radości w święta.