Skip to content Skip to footer

Dobry stomatolog w Szczecinie

Stomatologia mikroskopowa Szczecin cechuje się przede wszystkim dokładnością podczas wykonywanych zabiegów. W ten sposób pacjent może cieszyć się pięknym uśmiechem.

Dobry stomatolog w Szczecinie

Dbanie o nasze uzębienie jest niesamowicie ważne. Nasz uśmiech powinien być naszą wizytówką, właśnie dlatego częste wizyty u dentysty są tak ważne. Gabinet dentystyczny w Szczecinie cechuje się przede wszystkim profesjonalizmem i przyjaznym podejściem do każdego pacjenta. Stomatologia mikroskopowa Szczecin pozwala na fachowe zajęcie się na prawdę bardzo ciężkimi przypadkami. Zarówno kobiety, jak i mężczyźni w dzisiejszych czasach bardzo dbają o swój wygląd – coraz więcej ludzi chodzi regularnie do dentysty. Stomatologia mikroskopowa jest w stanie szybko i prawidłowo zdiagnozować problem. Zdarza się tak, że skaza na zębie jest na pierwszy rzut oka w ogóle niewidoczna. Świetnym sposobem na obejrzenie problemu z bliska jest skorzystanie z mikroskopu. Mikroskop jest również w stanie określić stan zęba i przygotować uzębienie pacjenta do leczenia.

Leczenie kanałowe – czy to na prawdę tak boli?

Leczenie kanałowe Szczecin jest to proces, który stosowany jest gdy dojdzie do zapalenia miazgi naszego zęba. Cały proces leczenia odbywa się pod kontrolą fachowego sprzętu, na przykład właśnie mikroskopu. Zabieg jest konieczny gdy na zębie pojawi się duża próchnica. Leczenie jest wskazane wtedy, gdy pojawia się między innymi zapalenie miazgi, martwica miazgi lub widoczne są zmiany okołowierzchołkowe. Leczenie kanałowe pod mikroskopem Szczecin jest w stanie zapewnić prawidłowo wykonany zabieg bez uszkodzenia kości, co jest ogromnym plusem. Oprócz tego, zaletą tego zabiegu pod mikroskopem jest fakt, że wtedy dentysta ma możliwość szybciej zlokalizować problem – jest to więc ułatwienie nie tylko dla pacjenta, ale również dla dentysty. Stomatolog może wykorzystać mikroskop do wielu sytuacji podczas leczenia kanałowego – sprzęt ten z całą pewnością jest w stanie pomóc. Leczenie kanałowe Szczecin ma ogromne znaczenie wtedy, kiedy pacjent chce zachować chorego zęba. Mikroskopowa stomatologia jest bardzo dokładna, w ten sposób można zyskać pewność, że stomatolog wyleczy naszego zęba bezboleśnie, bez konieczności poprawiania tego zabiegu. Nowoczesna stomatologia często pozwala na to, aby zabieg był wykonany już podczas pierwszej wizyty. Pacjent może poprosić o znieczulenie, jeśli obawia się bólu. Otrzyma wtedy znieczulenie miejscowe.

Leczenie kanałowe pod mikroskopem Szczecin może trwać kilka godzin. Jeżeli pacjent boi się, że zabieg będzie bolał, może poprosić o znieczulenie miejscowe.